O firmie

Dobry serwis samochodowy w Gaju Małym 83A

Serwis samochodowy Macieja Maślony w Gaju Małym działa na rynku od 1985 roku. Wiele lat temu zaczynaliśmy od małego warsztatu. Obecnie w naszym serwisie znajdziesz cztery wysoko wyspecjalizowane stanowiska pracy, z nowoczesnym wyposażeniem i wykwalifikowanym zespołem. Ciągle się rozwijamy i nawiązujemy nowe współprace biznesowe po to, aby zaoferować naszym klientom najwyższą jakość usług w najlepszej cenie.

W naszym warsztacie świadczymy pełen zakres usług związanych z naprawami samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek, a także pełnym serwisie ogumienia.

Specjalizujemy się w mechanice ogólnej oraz diagnostyce samochodowej.

Współpracujemy z ponad 250 dostawcami części, narzędzi warsztatowych i sprzętu diagnostycznego.

Serwis Maciej Maślona - zespół pasjonatów

Nasi mechanicy i diagności samochodowi mimo, że posiadają wieloletnie doświadczenie, ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Idziemy krok w krok za zmieniającą się motoryzacją, szkolimy się w nowych rozwiązaniach technologicznych, testujemy nowoczesne urządzenia do diagnostyki i napraw - ogólnie mówiąc: nie boimy się nowego! Bez względu na to czy jeździsz 20-letnim Fordem, czy nową hybrydową Toyotą, jeśli szukasz dobrego serwisu samochodowego w Gaju Małym - zapraszamy! Naszym Klientom zapewniamy:

  • Konkurencyjne ceny

  • Szybką naprawę bez kolejek

  • Samochód zastępczy lub transport

  • Pełną kontrolę kosztów naprawy

Części, z którymi daleko zajedziesz

Kadra i dobry sprzęt to tylko połowa sukcesu. Abyś mógł cieszyć się z fachowej naprawy swojego auta, potrzebne są jeszcze do tego solidne podzespoły! Dlatego w naszym serwisie masz do wyboru:

  • części oryginalne,
  • części zamienne znanych marek, dedykowane do Twojego modelu (po numerze VIN),
  • nowoczesne podzespoły zamienne marki ProfiPower.

To Ty decydujesz, które z nich trafią do Twojego samochodu podczas naprawy. Jesteśmy transparentni w kosztach naszych usług. Zawsze pytamy klienta przed podjęciem decyzji o dodatkowych naprawach. Doradzamy również, jeśli dana część nie wymaga jeszcze wymiany - nie narażamy na niepotrzebne wydatki.

Jeśli chcesz mieć sprawne auto i pieniądze w portfelu, odwiedź nasz serwis!